Voidu’da Son Zamanların En Büyük Çekilişi Başladı! Voidu’da Son Zamanların En Büyük Çekilişi Başladı!
Voidu, bu hafta çekiliş ile ödül olarak 5 kişiye, 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu veriyor! Bu fırsatı kaçırmayın! Voidu’da Son Zamanların En Büyük Çekilişi Başladı!

Her hafta yaptığı çekilişlerle büyük ilgi toplayan Voidu, bu hafta son zamanların en büyük çekilişi ile takipçilerinin huzuruna çıkıyor.

Voidu, bu hafta çekiliş ile ödül olarak 5 kişiye, 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu veriyor! Aşağıdaki linke tıklayıp koşulları doğru olarak yerine getiren 5 şanslı kişi, bu büyük ödülün sahipleri olacaklar. Hazır Steam yaz indirimleri başlamışken, oyun severler çifte bayram yaşayacaklar! Yarışmaya katılmak için hemen tıklayın!

Bu haftanın bir diğer büyük fırsatı ise tabii ki Voidu indirimleri. Alien: Isolation, Worms W.M.D,DOOM, Fallout 4 ve daha pek çok büyük oyunda indirimler devam ediyor. Tüm buindirimlerin yanında sizin için hazırladığımız, bayrama özel indirim kuponu sayesinde istediğiniz oyunu ekstra %20 indirim ile satın alabilme şansını yakalayacaksınız. Ödeme seçenekleri sayfasında “İNDİRİM KODUN VAR MI?” yazan yere BAYRAM20 yazan takipçiler ekstra %20 indirimden faydalanabilecekler.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.