Warcraft Filminin Posterleri Görüldü Warcraft Filminin Posterleri Görüldü
Warcraft'ın yeni posterleri geldi. Bir tarafta Lothar, bir tarafta Durotan. Warcraft Filminin Posterleri Görüldü

Yıllardır bekliyoruz… Evet, Blizzard’ın ellerinden çıkacak bir Warcraft filmi için “her şeyimi verirdim” diyen çılgınların, hayalleri gerçek oluyor. En azından o hayale bir adım daha yaklaşıyoruz.

Ülkemizde 10 Haziran 2016 olarak IMDb’de yerini alan Warcraft filmi, aksiyon ve macera türünün yanında tabii ki bol bol fantastik öğeler barındıracak. Filmin konusunun tam olarak ne olduğu bilinmese de asıl olayımız yayımlanan son posterler.

Hem Horde, hem de Alliance tarafı için yayımlanan iki poster oldukça etkileyici görünüyor. Bir tarafta Lothar, bir tarafta Durotan. Sizin tarafınız hangisi?

Fragtist-warcraft-lothar-travis-fimmel

 

Fragtist-warcraft-durotan-toby-kebbell

Yukarıdaki posterlerin yanında görüntü kalitesi çok iyi olmasa bile farklı görseller de internette gezmeye başladı. İşte onlardan birkaçı.

Blackhand - Clancy Brown

Picture 1 of 7

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.