Wargaming’de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor Wargaming’de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor
Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla yaklaşan yeni yılı oyunlarında bir dizi özel etkinlik ile karşılayacağını duyurdu. Wargaming’de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor

Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla yaklaşan yeni yılı oyunlarında bir dizi özel etkinlik ile karşılayacağını duyurdu. Her yıl tekrarladığı geleneği bu yıl da bozmayan şirket, oyun severlere bir dizi eğlenceli sürpriz hazırladı.

World of Tanks PC’de yeni yıl operasyonları 15 Aralık’tan 15 Ocak’a dek sürecek bir dizi özel savaş misyonundan oluşuyor. Bu özel operasyonları tamamlayan oyuncular, karla kaplı garajlarını süslemek için kullanabilecekleri çeşitli dekorasyon malzemelerinin yanı sıra bir dizi bonus ve hediye kazanacaklar. Garajınızı ne kadar zengin süslerseniz o kadar değerli oyun içi hediyeler kazanacaksınız. 4 farklı stilden birini seçerek garajınızı tarzınızı en iyi yansıtacak şekilde süslemeniz mümkün.

World of Tanks Blitz’in en beğenilen etkinliklerinden biri olan Blitz Festivali de başlıyor. İki aşamadan oluşan bu etkinliğin ilki oyunda geçiyor ve oyuncular çeşitli görevleri tamamlayarak ödüller ve çeşitli bonuslar almaya yarayan biletler kazanacaklar.

Festivalin ikinci aşaması ise World of Tanks Blitz portalında geçiyor. Burada oyuncular ender bulunan eşyalar kazanmak için açık artırmaya katılabiliyorlar. Bu eşyalardan bazıları oyunun tarihi boyunca sadece bir ya da iki kez alınabilir oldular. IS-3 Defender tankı gibi çok özel tankları kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

World of Tanks Xbox One X’in Gücünü Er Meydanına Taşıyor