We Happy Few de Filmi Çekilen Oyunlar Kervanına Katılacak We Happy Few de Filmi Çekilen Oyunlar Kervanına Katılacak
Yapılan açıklamalara göre bağımsız oyun We Happy Few için film çalışmaları başlamış. We Happy Few de Filmi Çekilen Oyunlar Kervanına Katılacak

Yapılan açıklamalara göre bağımsız oyun We Happy Few için film çalışmaları başlamış.

Duyuruya göre filmin yapımcılığını Gold Circle ve dj2 Entertainment üstleniyor. dj2 Entertainment aynı zamanda Life is Strange, Sonic the Hedgehog ve Sleeping Dogs filmleri üzerinde de çalışıyor. Tabii henüz çok erken bir aşama film için. Stüdyo henüz senarist bile bulmamış, dolayısıyla yönetmen ve oyuncularla ilgili de hiçbir bilgi yok elimizde.

Compulsion Games’ten Guillaume Provost’un söylediğine göre film şirketleri geliştirici ekibe uyarlamayla ilgili oldukça ikna edici argümanlarla gelmiş. Ekip, oyunun sinemaya kendine özgü kara mizahını ve karanlık atmosferini koruyarak aktarılabileceğini düşünüyor. Ayrıca dj2’tan Dmitri Johnson da oyunun ana materyallerine sadık kalınacağını ancak yine de izleyicileri şaşırtmayı amaçladıklarını belirtiyor.

1960’larda geçen We Happy Few, alternatif bir evrende geçiyor ve 2016 yazında Steam üzerinden erken erişime açılmıştı. Herkesin uyuşturularak ‘mutlu’ edildiği oyunu oyuncular oldukça beğenmişti. Halen erken erişimde olan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Variety
We Happy Few İçin Büyük Güncelleme Geldi