Western Digital’den 12 TB Kapasiteli Yeni WD Gold Modelleri! Western Digital’den 12 TB Kapasiteli Yeni WD Gold Modelleri!
Western Digital'in 12 TB WD Gold sabit sürücüleri büyük veri uygulamalarının artan kapasite gereksinimlerini karşılıyor. Western Digital’den 12 TB Kapasiteli Yeni WD Gold Modelleri!

Küresel veri depolama teknolojisi ve çözümleri lideri olan Western Digital, büyük veri iş yükü taleplerini karşılamak üzere 12 TB kapasiteli modeli de içeren WD Gold sabit disk serisini genişletiyor.

Yeni yüksek kapasiteli sabit diskler, bir dizi kurumsal ve bulut depolama uygulamalarında artan depolama yoğunluğuna çözüm sunuyor. Gizli tüketici verileri, sağlık kayıtları veya ticari bilgiler gibi önemli verileri için modern IT yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu depolama çözümlerini sunuyor.

“Veri büyümesi hızla artmaya devam ederken bu verilerden anlamlı görüşler oluşturmak daha önemli hale geliyor,” diyor Western Digital’in Cihaz Birimi Başkan Yardımcısı Brendan Collins. Collins, “Operasyonel veriden en etkin şekilde yararlanan işletmeler, daha akıllı kararlar alabilir, ticari sonuçları iyileştirebilir ve rekabet avantajını elde edebilirler,” diye devam ediyor sözlerine.

WD Gold sabit diskler, kullanıcıların en değerli verilerini depolamak için tasarlanmıştır. Ağır iş yükü ve yüksek titreşimli sunucu ortamları için tasarlanmış yeni sürücüler. Ayrıca WD’nin sabit disk portföyünde en yüksek seviyede olan güvenilirlik derecesine de (2,5 milyon saat MTBF) sahipler. Sürücüler, olağanüstü kapasite, güvenilirlik ve güç verimliliği sağlamaya yardımcı olur. Bunun için Western Digital’in 4. nesil HelioSeal teknolojisini kullanıyor.

Yeni WD Gold 12TB sabit diskler beş yıllık garantiye sahip ve belirli distribütörler vasıtasıyla ulaşılabilir. WD Gold ürün serisinin özellikleri, iş yükü derecelendirmeleri ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Western Digital, WD RED ve WD RED PRO’yu 10TB Kapasiteye Çıkarttı