WG Labs ilk Mobil Oyunu Gods and Glory’i Sunar WG Labs ilk Mobil Oyunu Gods and Glory’i Sunar
WG Labs’in yayınladığı ve Friday’s Games tarafından geliştirilen mobil oyun Gods & Glory’e göz atmalısınız. WG Labs ilk Mobil Oyunu Gods and Glory’i Sunar

Şayet bir kere bile güçlü ve bilge bir lider olmayı, karşı konulmaz bir ordu yaratıp düşmanlarınıza göz dağı vermeyi hayal etmişseniz, WG Labs’in yayınladığı ve Friday’s Games tarafından geliştirilen mobil oyun Gods & Glory’e mutlaka göz atmalısınız.

Gods & Glory sizin gibi kendi krallığını geliştiren diğer oyuncuları alt etmek için taktiksel anlamda ince düşünmeniz gereken gerçek zamanlı bir strateji. Amacınıza ulaşmak ve en güçlü imparatorluğu kurabilmek için 6 farklı ilahi gücün yardımına başvurabiliyorsunuz. Kahramanınızı geliştirmek için seviyeleri atlarken, bir taraftan da efsunlu eşyalar yaratıp düşmanlarınızı hazırlıksız yakalıyorsunuz. Diğer kullanıcılarla kurduğunuz ittifaklar sayesinde tüm dünyaya en güçlü imparatorluk kiminmiş göstermeye hazır mısınız?

Gods & Glory hem iOS hem de Android platformlarına çıkmış bulunuyor.

Gods & Glory ile ilgili daha fazla bilgi için http://godsandglory.com/1957_en1 adresine gidebilirsiniz.

PS4 Oyunlarında Black Friday İndirim RüzgârıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.