Wild Card Şampiyonu Beşiktaş! Wild Card Şampiyonu Beşiktaş!
Riot Games tarafından her yıl düzenlenen Wild Card’ın bu yıl şampiyonu Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin de galibi Beşiktaş E-Spor Kulübü oldu. Wild Card Şampiyonu Beşiktaş!

Riot Games tarafından her yıl düzenlenen Wild Card’ın bu yıl şampiyonu Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin de galibi Beşiktaş E-Spor Kulübü oldu. Bu sezon başında Şampiyonluk Ligi’ne dahil olan ve spor kulüpleri segmentinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Beşiktaş, üst üste aldığı şampiyonluklarla benim gibi Beşiktaş taraftarlarına futbolda hasret kaldığı heyecanı e-spor arenasında yaşatıyor.

Wild Card grup aşamasında Şampiyonluk Ligi’nde oynadığı maçlardan oldukça uzak bir performans sergileyen ekip, yarı final ve final maçlarında ligde oynadığı rahatlığa ve takım oyunu anlayışına erişerek final karşılaşmasına Volkswagen Arena’ya gelen binlerce taraftarı sevince boğdu.

Maç günü VW Arena’da Beşiktaş formalı ve atkılı sihirdarlar takımlarını desteklemek için yerlerini aldılar. Beşiktaş formalı oyuncularla bir e-spor oyununu zihinlerinde konumlandırmaya çalışan meraklı kişiler, gün boyu olup bitenler hakkında oyunseverlere bolca soru sorup bilgi aldılar.