Winter Soldier, Marvel Heroes 2015’te Winter Soldier, Marvel Heroes 2015’te
Kış, henüz bitmedi. Gazillion yeni hero paketini duyurdu ve Marvel Heroes 2015 takipçilerinin içini ısıtacak bir teklifle karşımızda. Marvel Heroes 2015, Marvel severlerin bir... Winter Soldier, Marvel Heroes 2015’te

Kış, henüz bitmedi. Gazillion yeni hero paketini duyurdu ve Marvel Heroes 2015 takipçilerinin içini ısıtacak bir teklifle karşımızda.

Marvel Heroes 2015, Marvel severlerin bir araya geldiği bir MMORPG. Ücretsiz olan MMORPG, kostümleri ve bazı kahramanları almak için cüzdanınızı yoklamaktan da geri kalmıyor. Oyunda kimi zaman bazı kahramanlar ücretsiz oluyor. Ayrıca daha iyi eşyalara sahip olmak ve birbirinden zorlu düşmanlara karşı savaşmak istiyorsanız, Marvel Heroes 2015’in zamanınızı bol bol çalacağını da belirtelim.

Winter Soldier, bu aydan itibaren Marvel Heroes 2015’teki yerini alıyor. Bugünden itibaren Winter Soldier’ı ön sipariş üzerinden %10 indirimle satın alabilirsiniz. Ön sipariş için sizi şöyle alalım.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.