Wolfteam Severlere Özel Kampanya Wolfteam Severlere Özel Kampanya
Wolfteam yeni yıla, 2016’ya özel olarak hazırladığı yeni kampanyalarla giriyor. Wolfteam Severlere Özel Kampanya

Wolfteam, Aralık ayı boyunca devam edecek yılbaşı kampanyasıyla oyuncularına hediyeler dağıtıyor. 30 Aralık’a kadar her gün 3 oyuncu 1 milyonluk GP, 3 oyuncu da 1 milyonluk KP kuponlarının sahibi olacak. Ayrıca 31 Aralık’ta tam 20 milyonluk toplam ikramiye oyunculara dağıtılacak.

GP ve KP kuponlarının yanı sıra, birbirinden güzel hediyeler de yılbaşı vesilesiyle oyunculara sunulacak. 3 aydır oyuna girmeyen Wolfteam oyuncularının Aralık ayında geri dönmesi karşılığında, 30 gün boyunca kullanabilecekleri muhteşem aksesuar setleri armağan edilecek.

Aralık ayı sonuna kadar 4 bin dakika oynayan her oyuncu, Rashid karakterini 20 gün boyunca ücretsiz kullanabilecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.