Wolfteam’de Bol Kazançlı Ağustos Wolfteam’de Bol Kazançlı Ağustos
MMOFPS oyunu Wolfteam birçok yenilik, ödüllü yarışma, etkinlik ve işbirlikleri ile Ağustos ayında da oyuncularına kazandırmaya devam ediyor. Wolfteam’de Bol Kazançlı Ağustos

MMOFPS oyunu olan Wolfteam Ağustos ayında da kazandırmaya devam ediyor. Ağustos ayında Wolfteam’i yakından takip eden oyuncular birbirinden çeşitli ödüllerin yanı sıra Wolfteam ile ilgili yeniliklerden de haberdar oluyor.

Ağustos ayı boyunca kesintisiz her gün oyuna giriş yapan tüm oyuncular 42 etkinlik ve 72 farklı eşyadan oluşan 154 günlük hediyenin sahibi oluyor. Wolfteam’in bol ödüllü ağustos kampanyası kapsamında oyuncular Skorla Kazan, Yanan Bonus gibi etkinliklerin yanı sıra CXE-4 Storm SL, Kar 98K, Robinson_A.XCR AT, C95 AT gibi silahların da sahibi oluyor.

Wolfteamcilerin her hafta heyecanla takip edeceği yarışmaya katılmak ise çok kolay. “Wolfteam Thug Life” başlığıyla çektikleri videoları wtetkinlik@joygame.com adresine gönderen yarışmacılar arasından en beğenilen videonun sahibi Megan Savante (3 gün), Vanessa Furtado (3 gün), Kurt Bakışı X2 (3 gün), SZ-550 (7 gün), İlk yardım seti (50 Adet) kazanacak.

Kurt Akını Modu Bu Kez Yarışma İle Döndü

Wolfteam’in temmuz sonunda yayınladığı Kurt Akını modu şimdi yepyeni bir yarışma ile Wolfteamcileri rekabete çağırıyor. 14 Ağustos’ta başlayan ve 30 Ağustos’a kadar devam edecek olan yarışma kapsamında 3 takım çok özel Prestij Paketi’nin sahibi olacak. Prestij Paketini ise 15 akınlık modu her gün en hızlı bitiren ilk 3 takım alabilecek. Bu çok özel pakette; tamamı 7 günlük hediyelerden oluşan ELWRCi M6A2 AT, XEM-8 PX, HKE417 MC, AB-3G, En Hızlı GP+Altın, Güçlü Kullanıcı, Çılgın Kurt, Ejderha Dövmesi Altın (Sol) ve Ejderha Dövmesi Altın (Sağ) yer alıyor.

Line’dan Ücretsiz Özel Wolfteam Çıkartmaları

Wolfteam heyecanı şimdi de popüler iletişim platformu Line’da da yaşanıyor. iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry, Nokia, tabletler ve hatta bilgisayarınızdan bile kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma programı Line, yepyeni Wolfteam çıkartmaları ile sohbete keyif ve eğlence katmaya devam ediyor. http://line.me/tr/ adresinden ücretsiz indirilebilen Line’ın yepyeni Wolfteam özel çıkartmalarına http://joy.ac/line adresinden göz atabilirsiniz.

-Basın BülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.