World of Tanks Blitz, Steam’de Yerini Alıyor World of Tanks Blitz, Steam’de Yerini Alıyor
World of Tanks Blitz bu akşam itibariyle popüler oyun satış platformu Steam’de yerini alıyor. Detaylar haberimizde. World of Tanks Blitz, Steam’de Yerini Alıyor

World of Tanks Blitz bu akşam itibariyle popüler oyun satış platformu Steam’de yerini alıyor.

Telefonlardan ya da tabletlerinden oyuna bağlanan kullanıcılar bundan böyle PC oyuncularıyla da karşılaşabilecekler. Elbette bu seçenek, isteyen oyunculara açık. Örneğin, telefondan oynayan oyuncular sadece telefondan oynayan oyuncularla oynamak isterlerse bu şekilde oynamaya devam edebilecek.

Oyunun Steam’deki çıkışına kadar düzenlenen beta hafta sonlarında World of Tanks Blitz’i yaklaşık 200.000 kişi oynayıp test etti. Tankçılar yeni çapraz platform desteğini enine boyuna test ettiler ve oyunun son hali onların geribildirimlerine göre şekillendi.

World of Tanks Blitz’in Steam’e çıkışıyla birlikte oyun gerçek anlamda çapraz platform özelliğine kavuşuyor. Bu bağlamda Wargaming.net ID’sine sahip oyuncular oyuna nereden bağlanırlarsa bağlansınlar bilgileri, deneyimleri, kredileri ve başarıları daima güncel kalacak.

Steam çıkışına özel 4 farklı öncü paketi özel tanklar Panther 8.8, VK 45.03 ve Großtraktor Krupp’u içeriyor. Bonus olarak 9-18 Kasım tarihleri arasında Breakthrough kamuflajı sizleri bekliyor olacak.

World of Tanks Blitz Steam sayfasına http://store.steampowered.com/app/444200/adresinden ulaşabilirsiniz.

Mafia 3 İçin Ücretsiz Golden Gun DLC’si ÇıktıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.