World of Tanks Blitz ve Warhammer 40K’den Cadılar Bayramında Sürpriz World of Tanks Blitz ve Warhammer 40K’den Cadılar Bayramında Sürpriz
World of Tanks Blitz'de Cadılar Bayramında Warhammer 40.000 evreninden iki tank er meydanlarında boy göstermeye başlayacak. World of Tanks Blitz ve Warhammer 40K’den Cadılar Bayramında Sürpriz

World of Tanks Blitz’de Cadılar Bayramında Warhammer 40.000 evreninden iki tank er meydanlarında boy göstermeye başlayacak. Bu tanklar neye benzeyecek, ne gibi özelikleri olacak? Bu detaylar için tankçıların biraz daha beklemeleri gerekiyor.

Şu an için söyleyebileceğimiz bu tankların İnsan İmparatorluğu içindeki Ultramarines chapter’ından bize göz kırpacak oldukları. Macragge’nin Şimşekleri adlı bu özel modda birçok Space Marines Chapter’ı Macragge adında bir dünyada kafa kafaya gelecek.

Warhammer 40.000 dünyanın en başarılı masaüstü savaş oyunlarından biridir ve Games Workshop tarafından tasarlanmaktadır. Distopik bir bilim kurgu evreninde geçen Warhammer 40.000, oyunlar, kitaplar, çizgi romanlar ve çok daha fazlası aracılığıyla her geçen gün daha da zenginleşen öyküsüyle göz doldurmaktadır.

Konuyla ilgili detaylı bilgiler için beklemede kalın.

World of Tanks Blitz Twister Kupası Finali Bu Yıl Minsk’te Gerçekleşecek