World of Tanks Blitz’te Fransız Rüzgarları Esiyor World of Tanks Blitz’te Fransız Rüzgarları Esiyor
World of Tanks'in savaş meydanlarına, hızları ve otomatik yükleyicileriyle gümbür gümbür gelen Fransız tankları indi. World of Tanks Blitz’te Fransız Rüzgarları Esiyor

World of Tanks’in savaş meydanlarına, hızları ve otomatik yükleyicileriyle gümbür gümbür gelen Fransız tankları indi. Toplamda 10 adet olan Fransız tank ailesi, düşmanlarınızı alt etmek için birebir.

Fransız tanklarının ön safhalarında bu tankların atası sayılan Soviet Ms-1 ve Renault FT bulunuyor. Renault FT, tareti üstte, motoru arkada, sürücüsü önde bulunan ilk tank olma özelliğine sahiptir. Fransız tank ağacının üç ağır topu ise otomatik yükleyicileri ve güçlü motorlarıyla 9. seviye X AMX 50 120 ve AMX 50B.

World of Tanks Blitz’teki en büyük silahınızın hız ve çeviklik olduğu düşünüldüğünde, Fransız tankları otomatik yükleyicileriyle size büyük avantaj sağlayacak. Elbette o noktaya gelinceye kadar daha düşük ve orta seviyedeki altı tankın kilidini açmanız gerekmekte.

23 Şubat itibariyle başlayacak Kayıp Bölük etkinliğinde savaş görevlerini tamamlayacak, bilgi toplayacak ve içinde birbirinden güzel hediyeler barındıran sandıkları açacaksınız. Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.