World of Tanks Blitz’te Tarafınızı Seçme Zamanı World of Tanks Blitz’te Tarafınızı Seçme Zamanı
World of Tanks Blitz'te Cadılar Bayramı’na özel olarak düzenlencek Night Hunt etkinliğinde aydınlık taraf için mi savaşacaksınız karanlık mı? World of Tanks Blitz’te Tarafınızı Seçme Zamanı

World of Tanks Blitz’te Cadılar Bayramı’na özel olarak düzenlencek Night Hunt etkinliğinde aydınlık taraf için mi savaşacaksınız karanlık mı?

Aydınlık taraf için mi savaşacaksınız yoksa karanlık mı? World of Tanks Blitz için düzenlenecek bu özel etkinlikte oyuncular korkutucu görünümlü ve eşsiz iki premium tanktan birini seçebilecekler. Karanlık tarafta, yarasaya dönüşmesiyle tanınan Karanlığın Prensi Dracula, 7. Seviye orta sınıf bir premium tank olan T6 Dracula’ya dönüşmüş halde kendisini seçecek oyuncuları bekliyor olacak. 2 saniye gibi hızlı ötesi bir tamir süresi olan T6 Dracula’yı yok etmek hiç kolay olmayacak.

Dracula’nın karanlığın güçlerini emri altında toplamasının önünde yalnız bir engel bulunuyor. Bu engel, günışığı mı dersiniz? Sarımsak mı? Yoksa sivri bir kazık mı? Hayır, T6 Dracula’yı öldürebilecek gümüş kurşunu aydınlık taraf adına çift namlusuyla savaş alanına çıkan 7. seviye premium tank avcısı Helsing H0 sıkacak. Bu eşsiz tank avcısı çift namlulu taretiyle savaş alanında adaleti tesis edebilecek güçte.

Korkutucu bir görünüme bürünen garajınızdan aracınızı seçtikten sonra etkinlik için özel olarak tasarlanan Işık Nişanları ve Karanlık Mühürleri adındaki oyun içi paraları biriktirmeniz gerek. Bu paraları kullanarak farklı seviyelerdeki görevleri açabilirsiniz. Savaşlar ise bu etkinlik için özel olarak tasarlanmış ve istediğini gibi katılabileceğiniz Cadılar Bayramı temalı haritalarda yapılacak. Etkinlik boyunca tamamladığınız her görev seviyesi için bolca oyun içi para ve Serbest Deneyim kazanabilirsiniz. Son seviyeyi de tamamladıktan sonra ödül olarak, kullandığınız premium tank ve 3 günlük premium hesap sizin olacak. Aklına mukayyet olmayı başararak 15 seviyenin tümünü tamamlayan gözü kara oyuncular ise her iki premium tankı garajına ekleyecek.

Aksiyonu ve Vahşeti Bol Mother Russia Bleeds (Misafir Çocuğu)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.