World of Tanks Blitz’te Yeni Ay Etkinliği Başlıyor World of Tanks Blitz’te Yeni Ay Etkinliği Başlıyor
World of Tanks Blitz'te çok yakında ateş ve buzun epik çarpışması başlıyor. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. World of Tanks Blitz’te Yeni Ay Etkinliği Başlıyor

World of Tanks Blitz’te çok yakında ateş ve buzun epik çarpışması başlıyor. 

Yeni Ay adı verilen etkinliklerde oyuncular ateş ya da buz elementlerinden birini seçip yollarını belirleyecekler. 28 Ocak – 18 Şubat arası alev tankı Blaze WZ ya da buz tankı Glacial 112’den biriyle sayısız ödül kazanmak mümkün.

Tarafınızı seçtikten sonra bu tanklarla yapacağınız maçlarda Ejder Dişi ya da Ay Tılsımı kazanacak ve ilerleyeceksiniz. İki farklı görev zinciri boyunca oyuncular Blaze WZ 135 FT (7. Seviye tank destroyeri) ya da Glacial 112 (8. Seviye ağır tank) kazanma şansı elde edecekler. Başarıyla geçilen her seviyede oyuncuları aynı zamanda bedava deneyim puanları, Premium hesap süresi ve oyuna yeni eklenen booster’lar bekliyor.

Görevlerin tamamını başarıyla bitirenler ise ejderhaların krallarını elde edecek. Blaze WZ 135 FT üzerindeki devasa ejderha dokusu ve ejder başı şeklindeki kalkanıyla göz kamaştırıyor. Glacial 112 ise paletler üstünde ilerleyen bir buz dağı adeta. Yan taraflarında iki buz ejderi bulunan tankın ejderha namlusu da görenlerin kanını donduracak. Her iki Premium tank da ejder kamuflajı ve bazı durumlarda ise bir dizi güçlü booster ile geliyor.

Türkiye’nin İlk Resmi World of Tanks Turnuvası BaşlıyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.