World of Warships Sanal Gerçeklik Videosunda HMS Belfast’a Yelken Açtı World of Warships Sanal Gerçeklik Videosunda HMS Belfast’a Yelken Açtı
World of Warships hayranları müjde! Dünyaca ünlü İngiliz kruvazörü HMS Belfast’ın sanal gerçeklik videosu bomba gibi geldi. World of Warships Sanal Gerçeklik Videosunda HMS Belfast’a Yelken Açtı

World of Warships hayranları müjde! Dünyaca ünlü İngiliz kruvazörü HMS Belfast’ın sanal gerçeklik videosu bomba gibi geldi.

HMS Belfast Avrupa kıtasında korunma altına alınmış en büyük tarihi savaş gemisi olma özelliğine sahip. 1943 North Cape Savaşında son büyük silahlı Alman gemilerinden Scharnhorst’un yenilmesinde önemli rol oynayan bu gemi, suya indirildiği dönemde dünyadaki en gelişmiş hafif kruvazör olma niteliği taşıyordu. Bu efsanevi gemi yakında Kraliyet Donanması serisinin bir parçası olarak World of Warships limanlarında yüzüyor olacak. HMS Belfast’ın 6. seviye Premium bir gemi olacağı gelen bilgiler arasında.

360 derece bu videoda World of Warships tarihi danışmanları Richard “The Challenger” Cutland ve Nicholas “The Chieftain” Moran’ın eşliğinde halen Thames nehrinde yer alan HMS Belfast’ın güvertesine ayak basacaksınız. Video, canlandırmalar ve 3D gemi modellerinin ustalıkla harmanlanmasından oluşuyor.

Wargaming, HMS Belfast’ta yapılan çekimleri Imperial War Museum’un desteği ile gerçekleştirdi ve gemide 1938 ila 1963 arasında yaşayan mürettebatın yaşadıklarını gerçeğe olabilecek en yakın şekilde yansıtmayı hedefledi.

Burada yer alan HMS Belfast VR videosu, tüm sanal gerçeklik başlıklarında, mobil cihazlarda, PC’de ve PSVR kullanıcıları için Littlstar uygulaması üzerinden izlenebilir.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.