WSVG Maldives 2015’te Maçlar Bugün Başlıyor! WSVG Maldives 2015’te Maçlar Bugün Başlıyor!
Türkiye'de kıran kırana bir ön elemeye sahne olan WSVG Maldives 2015 turnuvasında, finaller bugün başlıyor. WSVG Maldives 2015’te Maçlar Bugün Başlıyor!

Türkiye’de kıran kırana bir ön elemeye sahne olan WSVG Maldives 2015 turnuvasında, finaller bugün Berkay “Zerghamdi” Erbaş’ın ülkemizi temsil ettiği Starcraft II ile başlıyor. Hearthstone ve Fifa maçları ise yarın başlayacak. 4 Gün sürecek zorlu mücadelelere tanık olacak,toplamda $60.000 ödül havuzuna sahip turnuvada, final maçları ise 9 Ekim Cuma günü gerçekleşecek! Ünlü spor spikeri Sabri Ugan ve Youtuber Orkun Işıtmak’ın da yer aldığı Türkiye ekibi, 11 Ekim Pazar günü ülkemize geri dönecek.

Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek olan ve Barış “Ulquiomaru” Görgülü tarafından temsil edildiğimiz Hearthstone maçlarında ise sunumları TSM takımının ünlü oyuncusu Octavian “Kripparrian” Morosan yapacak.

WSVG Dünya Şampiyonası 2015 Maldivler hakkında bilgi edinmek için https://www.facebook.com/BigKazan/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fragtist ugurbk Fragtist barışbkCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.