Xbox One ve PS4 için The Crew Açık Betası Duyuruldu Xbox One ve PS4 için The Crew Açık Betası Duyuruldu
Ubisoft 22 Kasım’da The Crew açık betasının 25 – 27 Kasım tarihleri arasında Microsoft Xbox One ve PS4 için düzenleneceğini duyurdu. Açık betada oyuncular... Xbox One ve PS4 için The Crew Açık Betası Duyuruldu

Ubisoft 22 Kasım’da The Crew açık betasının 25 – 27 Kasım tarihleri arasında Microsoft Xbox One ve PS4 için düzenleneceğini duyurdu.

Açık betada oyuncular oyunun 2 Aralık’taki çıkışı öncesi Birleşik Devletler yollarında son bir kez yarışma fırsatı bulacaklar.

2014 Temmuz ayından bu yana bir milyondan fazla oyunu The Crew kapalı betasında Birleşik Devletlerin uçsuz bucaksın yollarında araba kullandı ve geliştirme ekibine çok değerli bilgiler sağladı. Şimdiyse ilk kez The Crew PlayStation®4 ve Xbox One sistemi kullanan tüm oyunculara açılacak.
Açık Betada oyuncular oyunda bulunan beş bölgeden ikisi olan Orta Batı ve Doğu Kıyısında görevlere katılabilecek ve tüm Birleşik Devletleri gezebilecekler. The Crew yalnız başınıza veya arkadaşlarınızla keşfedebileceğiniz aktivitelerle dolu farklı ve detaylı ortamlarıyla gerçek anlamda devasa, yaşayan bir açık dünya sunuyor.

Orta Batı ve Doğu Kıyısı’ndaki PvP lobileri de rekabet yeteneklerini kanıtlamak isteyen oyunculara açık olacak. Arabalarını modifiye etmek isteyen oyuncular ise beş sınıftan ikisi olan Street ve Dİrt üzerinde oynamalar yapabilecekler.

Açık Beta tüm Xbox Live ve PlayStation Network üyelerine açık olacak; ancak bazı çevrimiçi özellikler Xbox Live Gold veya PlayStation Plus üyeliği gerektirecek.

E3’te 2014 Oyun Eleştirmenleri En İyi Yarış Oyunu ödülünü kazanan The Crew oyuncuları Birleşik Devletlerinin gerçek oyuncular ve mücadelelerle dolu devasa açık dünya şeklinde yaratılmış halinde çılgın bir yolculuğa çıkaracak bir aksiyon yarış DVO’sudur. The Crew, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 ve PC için 2 Aralık’ta çıkacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.