XCOM 2’nin İlk Oyun İçi Görüntüleri XCOM 2’nin İlk Oyun İçi Görüntüleri
Bilim kurgu ve strateji türünü aynı anda sevdirmeyi başaran mükemmel seri XCOM, ikinci oyununun son videosuyla karşımızda. Buyrun XCOM 2. XCOM 2’nin İlk Oyun İçi Görüntüleri

E3 2015 fuarı tam gaz devam ediyor. Yeni haberimiz bilim kurgu ve strateji türünü bir arada tutan XCOM serisiyle alakalı. Yakın zamanda ismini duyuran XCOM 2, bu sefer oyun içi görüntüleriyle karşımızda.

Fragtist xcom_2_gameplay_screen_4-600x337

E3’ün fırtına bulutları üzeirmizde gezmeye devam ediyor ve bu ayın 18’ine kadar elimizdeki en önemli şeylerden biri de bu. XCOM 2 de bu fırtına bulutlarından biri. İlk oynanış videosuyla meraklılarını mutlu etmeye yetecek kadar detayı gün yüzüne çıkartıyor.

Oyun, Kasım ayında piyasaya çıkacak. Aşağıdaki video, oyunun demo görüntülerini içermekte. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.