Xiaomi Mi 5 Türkiye’de İlk Kez n11.com’da Xiaomi Mi 5 Türkiye’de İlk Kez n11.com’da
Çinli telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 5, e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor. Xiaomi Mi 5 Türkiye’de İlk Kez n11.com’da

Çinli telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 5, e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor.

Xiaomi Mi 5, sadece 7.25 mm. kalınlığında. Cihazın arka yüzeyde kullanılan cam/seramik yüzey ve metal çerçeve arasında kesintisiz ve pürüzsüz bir geçiş sağlayarak telefonun elinizden kaymasını engelliyor. Ön yüzey üst kısımda 4 MP çözünürlüğündeki Ultra Piksel kamerası, sensörleri ve Mi logosu bulunan telefonun alt tarafında ise ev tuşu görevini de gören parmak izi sensörü bulunuyor. Arka yüzeyinde ise 16 MP çözünürlüğündeki kamerasına çift LED flaş eşlik ediyor. Mi5, sahip olduğu 2.15 hızında çalışan Qualcomm Snapdragon işlemciye ek olarak Adreno 530 GPU ve 3GB / 4GB LPDDR4 RAM’i de aynı cihazda bir araya getiriyor. 64 bit mimarisi üzerine inşa edilen telefonun 32 GB, 64 GB ve 128 GB depolama kapasitesine sahip modelleri de bulunuyor. 1499 TL satış fiyatıyla n11.com’daki yerini alan telefon, fiyat/performans dengesiyle de dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 5, akıllı telefon, n11

Xiaomi Mi 5’in İlk Satış Rakamları AçıklandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.