Yandex Üzerinden Sınırsız Oyun Oynama Keyfi Yandex Üzerinden Sınırsız Oyun Oynama Keyfi
Yandex’in servislerinden Yandex.Browser, tarayıcı üzerinden çoğunlukla oyun oynamak için kullanılan Unity Web Player ve uygulama geliştirme arayüzü NPAPI desteğini sürdürecek. 600 milyondan fazla kişinin... Yandex Üzerinden Sınırsız Oyun Oynama Keyfi

Yandex’in servislerinden Yandex.Browser, tarayıcı üzerinden çoğunlukla oyun oynamak için kullanılan Unity Web Player ve uygulama geliştirme arayüzü NPAPI desteğini sürdürecek.

600 milyondan fazla kişinin kullandığı, Facebook gibi sosyal ağlarda yer alan birçok oyun ve uygulamanın yanı sıra, MMOFPS Contract Wars gibi yüksek bütçeli tarayıcı tabanlı oyunların çalıştırılmasını sağlayan Unity Web Player desteği, Chromium tabanlı tarayıcılardan kalkıyor. Yandex.Browser ise Chromium tabanlı olmasına rağmen kullanıcıların ve yazılımcıların sıkıntı yaşamaması adına Unity Web Player desteği sunmaya ve tarayıcı üzerinden sınırsız oyun keyfi yaşatmaya devam ediyor.

Unity Web Player için uygulama geliştirme arayüzü olan NPAPI desteğini de kesmeyen Yandex.Browser, Unity Web Player üzerinden oynanabilecek yeni oyunların üretilmesine de imkan verecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.