Yeni Bulmaca Mobil Oyununuz SWIPER ile Tanışın Yeni Bulmaca Mobil Oyununuz SWIPER ile Tanışın
Kullanıcıların zekalarını zorlamak ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için geliştirilen SWIPER tüm mobil oyuncuların beğenisine sunuldu. Yeni Bulmaca Mobil Oyununuz SWIPER ile Tanışın

Kullanıcıların zekalarını zorlamak  ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için geliştirilen SWIPER tüm mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oyun içerisinde yer alan 2 farklı oyun modu kullancıların eğlenceli dakikalar geçirmesini amaçlarken aynı zamanda oyuncuların zekalarını zorlayarak 400’ün üzerinde bulmacanın çözülmesini hedefliyor.

Oyun içerisinde yer alan ilk oyun modu 3-Match. Bu oyun modunda kullanıcılar farklı renkte ve farklı şekillerde bulunan küçük cisimleri hareket ettirerek 3 tane aynı cismi yatay veya dikey düzlemde hizalamaya çalışıyor. Hedeflenen puana ulaşmak için hamle sayılarını dikkate almaları gerekiyor. Diğer oyun modu olan Puzzle’da ise ekranın üst tarafında bulunan hedef şeklin aynısının alt taraftaki oyun tahtasında yapılmasını gerektiriyor. Oyun belirtilen hamle sayısında tamamlanarak bir sonraki yeni bulmacaya geçilerek devam ediyor. Toplamda 400 üzerinde bölümden oluşan bu oyun kullanıcıların aldığı puanlar ve başarılar ile kendi aralarında sıralanmalarını sağlıyor.

APPSTORE 

345

NVIDIA Yeni GTX 1050 ve GTX 1050 Ti Ekran Kartlarını Duyurdu!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.