Yeni Gizlilik ve Aksiyon Oyunumuz; Shadwen Yeni Gizlilik ve Aksiyon Oyunumuz; Shadwen
Gizlilik ve aksiyon öğelerini bir arada seviyorsanız, o zaman bu haberimizi dikkatli okuyun. Yakın zamanda Shadwen bizlerle olacak. Yeni Gizlilik ve Aksiyon Oyunumuz; Shadwen

Gizlilik ve aksiyon öğelerini bir arada seviyorsanız, o zaman bu haberimizi dikkatli okuyun. Yakın zamanda Shadwen bizlerle olacak.

Frozenbyte firması, yeni oyunlarını duyurdu ve duyurmalarıyla çıkış tarihini de açıkladılar. Shadwen, 17 Mayıs tarihinde bizlerle olacak ve amacımız, bir suikatçi olarak bize verilen önemli görevi yerine getirmek; kralı öldürmek. Kralı öldürmeye giderken çıktığımız yolculukta yetim bir kız olan Lily ile tanışırız. Lily, bize bu tehlikeli yolculukta arkadaşlık eder. Ne zamanki acımasız gardiyanlar sardırır, işte o zaman Lily’nin gözleri önünde harekete geçmek zorunda kalırız.

Oyun, PC ve PS4 platformlarında çıkış yapacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.