Yeni Google Chromebox Donanımları Görücüye Çıktı Yeni Google Chromebox Donanımları Görücüye Çıktı
Google Chromebox'ı yeni donanımları ile göz dolduruyor. Google Chromebox daha geniş toplantı grupları için daha rahat kullanım sağlayacak. Yeni Google Chromebox Donanımları Görücüye Çıktı

Google Chromebox‘ı daha kalabalık toplantılarda kullanılabilecek hale getirdi. Yeni donanımları ile Chromebox artık daha büyük ve daha geniş toplantı grupları için rahat bir kullanım sağlıyor.

Yeni 1080p pan-tilt-zoom’lu (kamera açısı dijital olarak kontrol edilerek değiştirilebilen) kamerası ile geniş grupların sohbet esnasında birbirlerini daha rahat görebilmeleri sağlanıyor, yeni mikrofon sayesinde ise herkesin rahatça duyulabilmesi sağlandı.

Chromebox toplantılarda kullanılırken iki monitör desteği ile de tam ekran görüntünün rahatça paylaşılabilmesi ve bu esnada sunum yapan kullanıcının daha rahat şekilde çalışabilmesine yardımcı oluyor. Yeni donanımın pek de ucuz olduğu söylenemez. 1.999 dolar olan fiyatı ile büyük şirketlerin daha verimli toplantılar yapmalarına olanak sağlayacağı kesin.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.