Yeni Hitman Oyunu için Yeni Satış Yapısı Yeni Hitman Oyunu için Yeni Satış Yapısı
Yeni Hitman oyununa bölüm, bölüm satın alarak sahip olabileceğiz! Yeni Hitman Oyunu için Yeni Satış Yapısı

Heyecanla beklenen bir diğer seri oyunu olan yeni Hitman oyunu içi, IO‘dan satış yapısı ile ilgili bir bilgi geldi. IO’nun yaptığı açıkmamaya göre yeni Hitman oyunu bölüm, bölüm piyasaya çıkarılarak ve satışa sunulacakmış. Son dönemlerde bir çok oyunda gördüğümüz bu (Episode) bölümlere ayırarak satış yapma konusu Hitman gibi bir oyun için ne kadar doğru bir karar göreceğiz.

IO, 11 Mart’ta Paris lokasyonlu bir giriş görevi yayınlayacağını (Prologue Mission) ve Nisan ayında İtalya sonrasında ise Mayıs ayında bir Fas görevi ile devam edeceğini bildirdi. Buradan çıkardığımız sonuca göre oyuncular olarak her ay bir bölüm (görev) oynayabileceğiz. Devamında ise 2016 sonlarına doğru Tayland, Amerika ve Japonya görevleri gelecek. (Açıkçası ben oturup bitirebilmeyi tercih ediyorum, bu episode konusu beni hiç bir zaman açmadı)

Tabii olay sadece bununla sınırlı kalmıyor. Her hafta farklı etkinlikler de bizleri bekliyor olacak.

Yeni giriş paketi olan Paris görevinin 15 Dolar fiyat etiketine sahip olacağı ve eş değer para biriminde çevrilerek diğer ülkelerde de yayınlanacağı gelen bilgiler arasında. İsteyen oyuncuların daha sonra 50 dolar ödeyerek paketlerini yükseltme şansları da olacak. Aynı zamanda tam sürüm oyunu 60 Dolar ödeyerek satın alma şansına da sahip olabileceğiz.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.