Yeni MMORPG Oyunu Echo of Soul Yeni MMORPG Oyunu Echo of Soul
Point Blank ve Playerunknown’s Battlegrounds oyunları için; Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’ya (MENA) hizmet vermekte olan Nfinity Games, Kore merkezli oyun geliştiricisi mr.blue... Yeni MMORPG Oyunu Echo of Soul

Point Blank ve Playerunknown’s Battlegrounds oyunları için; Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’ya (MENA) hizmet vermekte olan Nfinity Games, Kore merkezli oyun geliştiricisi mr.blue firmasıyla iş ortaklığına girdiğini açıkladı. Yapılan anlaşma ile ABD, AB ve Asya’da hizmeti devam etmekte olan Echo of Soul (EOS) isimli MMORPG oyunu için Türkiye, Azerbaycan ve MENA bölgesinin yayın haklarını alan Nfinity Games, hizmet bölgelerinde eksikliği duyulan kaliteli MMORPG türüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Echo of Soul

Yenilenen sürümüyle birlikte EOS, Kore’de en çok oynanan oyunların başında geliyor. Birçok yapımcı ve geliştirici firma MMORPGlerde topluluk ve grup olarak oynamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulasa da, günümüz dünyasında oyuncuların içerikleri keşfetmek için harcayabilecekleri vakit giderek azalıyor. Oyunda bir oyuncu grubuyla hareket etme zorunluluğu yerine, tek başına dungeon yapabilmek ve canın istediğinde kimseye bağlı kalmadan bir MMORPG oynayabilmek de bu gibi durumlarda büyük bir rahatlık yaratabiliyor.

Türkiye, Azerbaycan ve MENA bölgelerinde tamamiyle yerelleşmiş içerikler ve hizmetle oyuncuların karşısına çıkacak olan Nfinity Games, yerelleştirme ve seslendirme çalışmaları kapsamında alanındaki en iyi isimlerle çalışıyor. Echo of Soul’un uluslararası başarısı ve Nfinity Games’in bölgedeki tecrübesi bir arada düşünüldüğünde, oyuncuları eşsiz bir oyun deneyiminin beklediğine şüphe yok.

Oyunculara ücretsiz olarak sunulacak ve MMORPG severler tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunun çıkış tarihi için Ramazan Bayramı döneminin hedeflendiği açıklandı.

-Basın bülteni

Neverwinter: Shroud of Souls Duyuruldu

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.