Yeni Professor Layton Oyunu Mobil Platformlara Geliyor Yeni Professor Layton Oyunu Mobil Platformlara Geliyor
Level-5, bir sonraki Professor Layton oyunlarının mobil platformlara çıkış yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde. Yeni Professor Layton Oyunu Mobil Platformlara Geliyor

Level-5, bir sonraki Professor Layton oyunlarının mobil platformlara çıkış yapacağını duyurdu.

Lady Layton: The Millionaire Ariadone’s Conspiracy olarak piyasaya çıkması beklenen oyun, Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy olarak yeniden isimlendirildi. Oyunun çıkışı ise iOS ve Android platformlarında 20 Temmuz olarak kesinleşti.

Oyunun mobil versiyonu, tüm Dünya’da aynı anda piyasaya çıkacak. Ayrıca oyun, ücretsiz olmayacak. Mobil platformların dışında oyun, Nintendo 3DS kullanıcılarıyla da buluşacak. Ancak Nintendo kullanıcıları çıkış için biraz bekleyecekler.

Diğer Layton oyunlarından farklı olarak bu oyunun yıldızı Katriel. Katriel oldukça yetenekli ve tıpkı babası kadar da dikkatli. Kendi yaşlarında olan bir çocuk ve partner köpeği ile birlikte, farklı bir gizemin peşinden koşturacaklar.

Touhou Genso Wanderer, Nintendo Switch Yolcusu


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.