Yeni Sonic Oyununun Geliştirilme Süreci Başlamış Bile! Yeni Sonic Oyununun Geliştirilme Süreci Başlamış Bile!
Team Sonic'in SXSW fuarında düzenlediği bir panelde yeni Sonic oyununun geliştirilme sürecinin başladığı duyuruldu. Yeni Sonic Oyununun Geliştirilme Süreci Başlamış Bile!

Geliştirici Sumo Digital’in SXSW fuarında düzenlediği bir panelde konuşan Takashi Iizuka, yeni Sonic oyununun geliştirilme sürecinin başladığını duyurdu.

Iizuka’nın ve geliştiricilerin verdiği ilk bilgilere göre oyunun bu yıl çıkış yapması mümkün değil. Hatta ilk ayrıntıların bile önümüzdeki yıl paylaşılması planlanıyor ancak yeni oyunun bir ‘ana oyun’ olduğunu söyleyebiliriz. Panelde konuşan geliştiriciler, gelecekte yeni oyunla ilgili bilgiler paylaşmak için şimdiden heyecanlandıklarını belirttiler. Ancak şimdilik oyunculardan sabırlı olmalarını istiyorlar.

Öte yandan halihazırda geliştirilmekte olan Team Sonic Racing için yeni bir video paylaşıldı. Aşağıdan izleyebileceğiniz videoda oyunun özelleştirme seçenekleri ayrıntılı biçimde görülebiliyor. Oyun, 21 Mayıs’ta PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkış yapacak.

Sonic: Lost World PC’ye Çıktı