Yeni TPCAST ile HTC Vive Kablosuz Sanal Gerçekliğe Geçiyor Yeni TPCAST ile HTC Vive Kablosuz Sanal Gerçekliğe Geçiyor
HTC firması, Vive VR kafalıkları için yeni bir aksesuarı açıkladı. TPCAST aksesuarı, HTC Vive cihazınızı kablosuz kullanma imkanı sunuyor! Yeni TPCAST ile HTC Vive Kablosuz Sanal Gerçekliğe Geçiyor

HTC firması, Vive VR kafalıkları için yeni bir aksesuarı açıkladı. TPCAST aksesuarı, HTC Vive cihazınızı kablosuz olarak kullanma imkanı sunuyor!

Yeni TPCAST aksesuarı, Alibaba’nın 11/11 global alışveriş festivali kapsamında Çin’in Shenzhen şehrinde tanıtıldı.

Yapılan bir röportajda HTC yetkilileri bu yeni aksesuarla beraber gelen kablosuz VR ihtimalinin, VR deneyimini bir üst segmente taşıyacağını belirtti. Kablosuz olmasına rağmen performans bazında farkedilebilir bir değişiklik olmayacağını iddia eden firma yetkilileri, yeni aksesuarın performansına da kefil oldu.

fragtist-vive-tpcast-wireless-1

TPCAST kablosuz geliştirme aksesuarı yaklaşık olarak kesintisiz 1.5 saatlik VR deneyimi sunabiliyor. İlerleyen zamanlarda geliştirilmesi planlanan pil kapasitesiyle beraber bu sürenin artacağı da aşikar fakat tabi ki bu artış da ayrı bir masraf anlamına geliyor.

Cihaz beraberinde bilgisayar verici terminali, reciever, güç kutusu özel veri hattı, HDMI kablo, güç ünitesi taşıma aksesuarları, kullanma kılavuzu da kutu dahilinde bizlere sunulacak.

Cihaz, günün ilerleyen saatlerinde Çin’de ön satışa sunulacak. HTC yetkilileri, dünya çapındaki kullanıcıların internet mağazasından TPCAST siparişleri verebileceklerini de ayrıca belirtti fakat tabi ki bu fazladan teslimat ücerti ödenmesi gerektiği anlamına da geliyor. Cihazın fiyatı ise 1499 CNY yani yaklaşık olarak 220 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Girişimciler 3 Güne Özel 260 TL Yatırımla E-ticarete Atılıyorİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.