Zelda Efsanesi Devam Ediyor Zelda Efsanesi Devam Ediyor
Zelda efsanesi kaldığı yerden devam ediyor. En azından takipçileri için… The Legend of Zelda: Majora’s Mask isimli 2000 yılına ait aksiyon ve macera oyunumuz,... Zelda Efsanesi Devam Ediyor

Zelda efsanesi kaldığı yerden devam ediyor. En azından takipçileri için… The Legend of Zelda: Majora’s Mask isimli 2000 yılına ait aksiyon ve macera oyunumuz, 3D olarak tekrar bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Zelda serilerinin bilinen oyunlarından biri olan The Legend of Zelda: Majora’s Mask, 13 Şubat tarihinde bekleyenleriyle buluşacak. 15 yaşına basmış olan oyunumuz The Legend of Zelda: Majora’s Mask, bu sefer iyileştirilmiş grafikleri ile 3D olarak Nintendo 3DS platformunda piyasaya çıkacak.

İşte oyunun yayımlanan son videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.