Huawei Mate 20 Pro | Amiral Gemisi Tabiri Bu Kadar Anlamlı Olabilirdi! Huawei Mate 20 Pro | Amiral Gemisi Tabiri Bu Kadar Anlamlı Olabilirdi!
Huawei sektördeki oyun kuruculardan biri haline gelmiş durumda. Bunun son ispatı da videomuzda ele aldığımız Mate 20 Pro… Huawei Mate 20 Pro | Amiral Gemisi Tabiri Bu Kadar Anlamlı Olabilirdi!

Huawei bildiğiniz gibi son yılların en gözde telefon markalarından birisi. Gerek fiyat/performans, gerekse de ürün gamının çeşitliliği konusunda diğer firmalara adeta yol gösteren bir marka. Öte yandan yüksek performans vaat eden modeller yani halk arasında ki deyimiyle “amiral gemisi” dendiğinde de artık Huawei sektördeki oyun kuruculardan biri haline gelmiş durumda. Bunun son ispatı da videomuzda ele aldığımız Mate 20 Pro…

İşlevsellikleriyle ön plana çıkan 3 adet arka kamerası ve bu kameraların tasarım noktasındaki dizilim şekliyle dikkat çekiyor Mate 20 Pro. Yeni telefon ayrıca ekrandan parmak izini uygulamaya geçiren en iyi telefon olma özelliğiyle de adından söz ettirecek. Mate 20 Pro 6.39” boyutunda ki QHD+ çözünürlüğe de sahip ve köşeleri kavisli ekranın yer alması da telefonun tasarım noktasında ne kadar iddialı olduğunun bir ispatı gibi.

Hadi gelin hep birlikte bu tasarım ve mühendislik harikası telefona yakından bakalım ve uzun kullanım sonucunda edindiğimiz tecrübeleri de hep birlikte değerlendirmiş olalım.

İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Honor 8C | Amiral Gemisi Katili mi Acaba?