Razer Hammerhead Type-C İncelemesi | Hem Oyun, Hem Müzik İçin! Razer Hammerhead Type-C İncelemesi | Hem Oyun, Hem Müzik İçin!
Piyasada Hammerhead kulaklığın farklı varyasyonları bulunuyor. Bunlardan birisi de bu videodaki konuğumuz Hammerhead Type-C modeli... Razer Hammerhead Type-C İncelemesi | Hem Oyun, Hem Müzik İçin!

Razer, oyuncu ürünlerinde oldukça iddialı bir marka. Firmanın ikon haline gelen birçok ürünü mevcut. Hammerhead kulaklıklar da bize kalırsa bu modellerden bir tanesi. Bu nedenle piyasada Hammerhead kulaklığın farklı varyasyonları bulunuyor. Bunlardan birisi de bu videoda inceleme konuğumuz olan Hammerhead Type-C modeli…

Bu kulaklık standart Hammerhead kulaklıklardan farklı olarak doğrudan USB Type-C arayüzü ile birlikte geliyor. Böylece yeni model birçok akıllı telefon ile doğrudan uyumlu olan kulaklığı aynı zamanda bilgisayarınızda oyuncu kulaklığı olarak da kullanma şansınız tabii ki devam ediyor. Aslında üst seviye bir kablolu cep telefonu kulaklığı olarak da ele alabileceğimiz Razer Hammerhead Type-C kulaklığa yakından bakıyoruz.

İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Huawei Nova 5T İncelemesi | Gözüm Seni Bir Yerden Isırıyor…