Huawei Babalar Günü Kampanyası: AM61 Sport Bluetooth Lite Hediye! Huawei Babalar Günü Kampanyası: AM61 Sport Bluetooth Lite Hediye!
Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Babalar Günü’nü kutlamak için P smart 2019 model akıllı telefonları için bir kampanya başlatıyor. Huawei Babalar Günü Kampanyası: AM61 Sport Bluetooth Lite Hediye!

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Babalar Günü’nü kutlamak için P smart 2019 model akıllı telefonları için bir kampanya başlatıyor. Kampanyada P smart 2019 satın alan kullanıcılara AM61 Sport Bluetooth Headphones Lite hediye ediliyor.

Kampanya, 14 – 17 Haziran tarihleri arasında, Huawei İstinye Park Deneyim Mağazası ile İzmir Mavibahçe Deneyim Mağazası’nda geçerli olacak. Kampanya kapsamında satın alınan P smart 2019 model akıllı cep telefonlarının yanında, stoklarla sınırlı olarak kırmızı veya siyah renkte AM61 Sport Bluetooth Headphones Lite hediyesi verilecek. Ayrıca P smart 2019 fiyatı, kampanya dahilinde 1999 TL olarak belirlendi.

P smart 2019

HUAWEI P smart 2019 tam AI fotoğrafçılık desteğine sahip. Bu, akıllı görüntü tanıma için her fotoğraf karesinin AI teknolojisi ile desteklendiği anlamına geliyor. Çift arka kamerayı yöneten yapay zeka, 500’den fazla sahne türünü tanımlayabiliyor, 22 kategori etiketi oluşturabiliyor ve gerçek zamanlı optimizasyon sağlayabiliyor. Böylece çekilen fotoğraflar her zaman olabilecek en iyi şekilde görünüyor.

AM61 Sport Bluetooth Headphones Lite

Bluetooth 4.1 teknolojisi ile hızlı bağlantı ve üstün pil süresi sunan AM61 Lite, 10 gün stand-by süresi, 11 saat kesintisiz müzik çalma özelliklerine sahip. Sadece 5 gram toplam ağılığı olan AM61 Sport Lite, 11 milimetre boyutunda dinamik sürücüler ile zengin ses ve müzik keyfi sunuyor. Yarı kulak içi tasarım ile konforlu kullanım sağlayan Bluetooth kulaklık, simetrik ağırlık yayılımı ile dengeli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon Nokia 2.2 Tanıtıldı!