MAFIA III, İndirimli Olarak Voidu Kataloğunda Yerini Aldı MAFIA III, İndirimli Olarak Voidu Kataloğunda Yerini Aldı
Voidu, bu kez MAFIA III oyununu ve paketlerini, en uygun fiyatlarla sunuyor. İndirimli fiyat detayları için haberimizi okuyun. MAFIA III, İndirimli Olarak Voidu Kataloğunda Yerini Aldı

Voidu, bu kez MAFIA III oyununu ve paketlerini, en uygun fiyatlarla sunuyor.

MAFIA II oyunu ile büyük bir başarıya imza atan 2K Games, MAFIA III ile yeniden üst sıralara çıkacakmış gibi görünüyor. Hangar 13 tarafından geliştirilen oyun, gerek grafik, gerekse oynanış tarzı bakımından çok daha gelişmiş olan oyun, 1968 yılı New Bordeaux şehrinde geçiyor.

New Bordeaux şehrinde geçen oyunda, karanlık geçmişinden kurtulmak isteyen ve bu sırada the black mob adındaki ve kil ailesi İtalyan mafyası tarafından yok edilen ve kendine yeni bir aile kurmaya ve bunu yapanlardan intikamını almaya and içen Lincoln Clay karakterini canlandıracaksınız.

Voidu’nun kataloğunda yerini alan oyunu 179 yerine sadece 132 TL! Oyunseverler buraya tıklayarak uygun fiyata oyuna sahip olabilirler.

World of Tanks Blitz’te Tarafınızı Seçme ZamanıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.