Oyunlarda %60’a Varan Kampanya Fırtınası Başlıyor Oyunlarda %60’a Varan Kampanya Fırtınası Başlıyor
23 Kasım – 1 Ocak tarihleri arasında sürecek büyük indirim kampanyası başlıyor. Bu kampanya fırtınası kaçmaz Oyunlarda %60’a Varan Kampanya Fırtınası Başlıyor

23 Kasım – 1 Ocak tarihleri arasında sürecek büyük indirim kampanyası başlıyor. Call of Duty Black Ops 3, Fallout 4, PES, Assasins Creed Syndicate ve daha birçok oyun çok cazip fiyatlarla meraklılarına sunuluyor. Yüzlerce oyunda yapılacak kampanya fırtınası oyun tutkunlarına “en hit oyunları en iddialı fiyatlara” satın alma fırsatı verecek.

Yeni yıla girmeden herkes oyun oynasın diye Türkiye’nin tüm prestijli mağazalarında yarın başlayacak olan kampanya ile her zevke ve her keseye hitap edecek seçenekler sunuluyor. Aksiyon, strateji, yarış, futbol ve daha birçok oyun türünün yer aldığı kampanya 7’den 70’e tüm oyun severleri oynatacak. 

Kampanyada yer alan tüm oyunlar için satış noktalarını ya da aralgame’i ziyaret edebilirsiniz.

The Last Guardian’ın Son Sinematiğini Görmeyen Kaldı Mı?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.