Batman Hayranlarına Özel PS4! Batman Hayranlarına Özel PS4!
Eğer Fragtist’i takip ediyorsanız, aynı zamanda oyuncu olduğunuzu da tahmin edebiliriz herhalde. Oyuncuysanız da, muhtemelen Batman’in yeni gelecek olan oyunu Arkham Knight’ı duymuşsunuzdur. Eğer... Batman Hayranlarına Özel PS4!

Eğer Fragtist’i takip ediyorsanız, aynı zamanda oyuncu olduğunuzu da tahmin edebiliriz herhalde. Oyuncuysanız da, muhtemelen Batman’in yeni gelecek olan oyunu Arkham Knight’ı duymuşsunuzdur. Eğer bu oyunun bir de hayranıysanız, sizlere bir iyi, bir de kötü haberimiz var.

İyi haber, bu konsolun özel sürümünün tanıtılmış olması. Kötü haberse şu: Batman’li PS4, sadece sınırlı sayıda üretilmiş (eğer bir şekilde elde edebilirseniz, bu sizin için iyi bir haber de olabilir gerçi, bilemeyiz). Çelik grisi konsol üzerinde bulunan Batman silüeti, oldukça şık görünse de, bir 20. yıl özel sürümü değil. Yine de ofisteki Batman hayranları olarak biz bu konsola bayıldık! DualShock 4’ün de aynı çelik grisi tasarıma sahip olduğunu ve onun da epey yakışıklı göründüğünü belirtelim.

Sony’nin bir diğer Batman Arkham Knight bundle’ı da, siyah bir PS4 ve (doğal olarak) oyunu içeriyor. İki bundle arasındaki fiyat farkıysa 50$ kadar. Özel tasarım çelik grisi konsolun bulunduğu paket (kutulardan, ön sipariş edenlere özel içerikler de çıkıyor) 450$; diğer paket ise 400$. Bize soracak olursanız, 50 dolar için o tasarıma değer. Tabi zevk meselesi bu biraz da.

Sony’nin batman hayranları için hazırladığı bu bundle’lar hakkında daha ayrıntılı bilgiyi şuradan alabilir, Arkham Knight’ın nefes kesici oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.