Doctor Who, Xbox 360’daki Minecraft’a Işınlanıyor Doctor Who, Xbox 360’daki Minecraft’a Işınlanıyor
Klasik İngiliz bilimkurgu dizisi Doctor Who, yeni bir eklenti ile Xbox 360 konsolundaki Minecraft’a konuk oyuncu olarak geliyor. Yapılan açıklamada Xbox 360 konsolunda Minecraft... Doctor Who, Xbox 360’daki Minecraft’a Işınlanıyor

Klasik İngiliz bilimkurgu dizisi Doctor Who, yeni bir eklenti ile Xbox 360 konsolundaki Minecraft’a konuk oyuncu olarak geliyor.

Yapılan açıklamada Xbox 360 konsolunda Minecraft oynayan Doctor Who dizi hayranları indirilebilir yeni paketle cennete varacaklar. Pakette 12. Ve son Doktor, yoldaşı, önceki beş Doktor ve yoldaş karakterleri bulunuyor. Ve tabii hiçbir Doktor ezeli düşmanı Dalekler olmadan yaşayamaz, o yüzden Dalekler ve başka düşmanları da pakete eklenmiş.

Doctor Who, Xbox 360’daki Minecraft'a Işınlanıyor

3 Dolar fiyatla piyasaya çıkacak Doctor Who paketi bu alanda yeni değil. Xbox 360’daki Minecraft oyununa daha önce resmi olarak Marvel süper kahramanlar paketi, Skyrim paketi ve Guardians of the Galaxy paketi de gelmişti. Sony de kendi Minecraft versiyonu için benzer şeyler yapmaya çalışıyor ama şimdilik sadece Uncharted paketi gördük.

Zaten 54 milyon adetten fazla Minecraft oyunu satmış olan Mojang, mümkünse Minecraft’sız oyuncu kalmasın diye uğraşıyor resmen. Xbox 360’da 13 milyondan fazla satan Minecraft’ın, Xbox One için hazırlanmış versiyonunu ise hala bekliyoruz. Bu arada aşağıda ünlü Doctor Who bölümü “The Day of the Doctor”un Minecraft’da hazırlanmış videosunu izleyebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.