Efsane Oyunlar Hollywood Filmlerine Dönüşüyor Efsane Oyunlar Hollywood Filmlerine Dönüşüyor
Warcraft (2016) 10 Yıllık mükemmel bir hikayenin beyazperdeye ulaşması, birçoğumuzun en çok istediği şeylerden biri. Bunun yanından kötü bir yapım olacak diye de korkmuyor... Efsane Oyunlar Hollywood Filmlerine Dönüşüyor

Warcraft (2016)

Fragtist Warcraft (2016)

10 Yıllık mükemmel bir hikayenin beyazperdeye ulaşması, birçoğumuzun en çok istediği şeylerden biri. Bunun yanından kötü bir yapım olacak diye de korkmuyor değiliz. Blizzard Entertainment, Legendary Pictures ile olan partnerliğini duyurduğundan beri bu filmi dört gözle bekliyoruz; Warcraft. 2006’da duyurulan film, bizi Azeroth’un topraklarına geri götürecek ve insanlar ile orkların arasındaki savaşa tanıklık edeceğiz.

Filmin Duncan Jones yönetmenliğinde, 11 Mart 2016’da vizyona girmesi bekleniyor. Oyuncu kadrosunda, Travis Fimmel, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Paula Patton, Clancy Brown, Ben Foster, Callum Keith Rennie, Robert Kazinsky ve Ben Schnetzer gibi isimler yer alıyor.

Fragtist Warcraft - King LlaneCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.