Grand Theft Auto V’de Koca Ayak Görüldü! Grand Theft Auto V’de Koca Ayak Görüldü!
Grand Theft Auto serilerinde efsane olan koca ayak, en sonunda oynanabilir olarak karşımıza çıktı. Grand Theft Auto V’de Koca Ayak Görüldü!

Grand Theft Auto serilerinde efsane olan koca ayak, en sonunda oynanabilir olarak karşımıza çıktı.

Özellikle San Andreas’da görüldüğü iddia edilen büyük efsane koca ayak, Rockstar’ın da çokça kulağına gittiğinden Grand Theft Auto V’de bu efsaneye çeşitli bölümlerde yer verilmişti. Şimdi ise işler daha da değişti. Geçtiğimiz hafta yayınlanan güncelleme ile birlikte oyuna gizli bir içerik eklendi.

Grand Theft Auto V’in PC ve konsol sürümlerinde yer alan Peyote bitkisi ile bir hayvana dönüşme olayına yayınladığı güncelleme ufak bir ekleme getiren Rockstar Games, oyuna çaktırmadan yeni bir bitki eklemiş. Oyunun trophylerine göz atan bir GTA hayranı, kupaların birinde “Yönetmen moduna kullanabilmek için tüm hayvanları açtığından emin misin?” şeklinde bir açıklama görünce, araştırmaya başlamış ve altın peyote bitkisini bulmuş.

Tüm peyote bitkilerini topladıktan sonra çıkan bu altın bitkiyi karakterimiz yediği takdirde koca ayağa dönüşerek etrafa dehşet saçabiliyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri aşağıdaki videoya alalım.