Need For Speed PS4 İncelemesi Need For Speed PS4 İncelemesi
Bir süredir beklenen yarış oyunu yeni Need for Speed'i sizler için inceledik! Need For Speed PS4 İncelemesi

O zaman basıyorum gaza?

Basıyorum basıyorum, geldik işin en keyifli kısımlarından bir tanesi olan arabaları modifiye etme konusuna. Önceki Underground oyunlarındaki gibi, stok ekipmanlı araç ile maceramıza başlıyoruz. Senaryo ilerledikçe, yanımızdaki arkadaşlarımızın görevlerini tamamladıkça yeni geliştirmeler açıyoruz. Bu geliştirmeler öyle basit geliştirmeler de değil, ince detaylandırılmış bir çok farklı parçayı modifikasyon yapabiliyorsunuz. Ancak hepsi hemen gelmiyor. Bazı modifikasyonları alabilmek için seviye atlamanız gerekiyor.

NFS_SS_09

NFS_SS_10

NFS_SS_05

Aracın ne kadar sıkı yol tutuşa sahip olacağı ya da ne kadar drift bazlı olacağının ince ayarını da yapabiliyorsunuz. Böylece sadece aldığınız ekipmanlar değil sizin tuning (ince ayar) seçiminiz de yoldaki sürüş tarzınızı belirlemenize yardımcı oluyor.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.