PlayStation 4 Alana 2 Tane Oyun Hediye! PlayStation 4 Alana 2 Tane Oyun Hediye!
Sony, 12-15 Haziran tarihleri arasında PlayStation 4 konsol alanlara güzel bir sürpriz var. PlayStation 4 Alana 2 Tane Oyun Hediye!

Sony, 12-15 Haziran tarihleri arasında PlayStation 4 konsol alanlara Sony Computer Entertainment oyunlarından 2 tanesini hediye ediyor.

Kampanya sayesinde oyuncular, 1499 TL’lik normal fiyatından satın aldıkları konsolla birlikte hediye edilen birbirinden heyecanlı Sony Computer Entertainment oyunlarının tadını çıkaracak.

Sony, 12-15 Haziran 2015 tarihleri arasında oyun tutkunlarının yüzünü güldürecek bir kampanya düzenleyerek, PlayStation 4 konsol satın alanlara Sony Computer Entertainment oyunlarından 2 tanesini hediye ediyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında olan oyunlar Bloodborne, Driveclub, InFAMOUS Second Son, The Last of Us: Remastered, LittleBigPlanet 3, SingStar: Ultimate Party, The Order: 1886, Killzone Shadow Fall, Knack ve Minecraft’tan oluşuyor. Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan ve Bimeks’lerde geçerli olan kampanya süresince PlayStation 4 konsol, 1.499 TL’lik normal fiyatından satılmayı sürdürecek.

Fragtist PS4+Satis+KampanyasiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.