Sea of Thieves’in Ücretsiz Genişlemesi Mayıs Sonunda Çıkıyor Sea of Thieves’in Ücretsiz Genişlemesi Mayıs Sonunda Çıkıyor
Sea of Thieves'in Nisan ayında açıklanan yol haritasıyla gün yüzüne çıkan ücretsiz genişlemelerinden ilki olan The Hungering Deep Mayıs sonunda çıkıyor. Sea of Thieves’in Ücretsiz Genişlemesi Mayıs Sonunda Çıkıyor

Sea of Thieves’in Nisan ayında açıklanan yol haritasıyla gün yüzüne çıkan ücretsiz genişlemelerinden ilki olan The Hungering Deep Mayıs sonunda çıkıyor.

Oyuna yeni bir düşman ekleyecek olan The Hungering Deep ile ayrıca yeni mekanikler ve ödüller de geliyor. Genişlemenin aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanında tek gözlü emektar bir korsan derin sularda yüzen korkunç canlılardan bahsediyor. Genişlemenin çıkış tarihi ise fragmanın sonunda veriliyor: 29 Mayıs.

Bir sonraki güncelleme Cursed Sails olacak ve oyuna yeni bir gemi ekleyecek. Ondan sonraki içeriğin adıysa Forsaken Shores olacak. Forsaken Shores da Sea of Thieves’e yeni bir bölge ekleyecek. Tüm bunlardan sonra 2018’in sonuna dek 3 büyük içerik güncellemesi daha gelecek.

Sea of Thieves’e Maalesef Bir Jack Sparrow DLC’si Gelmeyecek