Ubisoft CEO’sundan Nintendo NX İçin İddialı Açıklamalar Ubisoft CEO’sundan Nintendo NX İçin İddialı Açıklamalar
Ubisoft CEO'su Yves Guillemont sır gibi saklanan Nintendo NX hakkında iddialı açıklamalar yaptı. Detaylar haberin devamında. Ubisoft CEO’sundan Nintendo NX İçin İddialı Açıklamalar

Ubisoft CEO’su Yves Guillemont sır gibi saklanan Nintendo NX hakkında iddialı açıklamalar yaptı. Nintendo NX için tam bir kapalı kutu desek sanırım yanılmış olmayız. Sistem özellikleri bilinmeyen bu oyun konsolu hakkında, şimdiden birçok teori üretilmiş. Ancak kesin bir açıklama olmadan hangisi doğru bilmek mümkün değil.

fragtist-ubisoft-nintendo-nx-yves-guillemot

Yves Guillemont, NX için “fantastik bir cihaz” ve “günümüzdekinden çok farklı bir oyun tecrübesi” cümlelerini kullanmış. Guillemont konsolun tüm oyuncular için kolay bir kullanıma sahip olacağı ve oldukça çekici bir arayüze sahip olduğunu belirtmiş.

Benzer şekilde Pokemon CEO’su Tsunekazu Ishihara, Nintendo’nun oyun ve konsol kavramlarını değiştirecek bir çalışma içerisinde olduğunu söyleyerek merak uyandırmıştı.

Yapılan açıklamanın son kısmında Ubisoft CEO’su, Nintendo’nun Wii U’dan iyi bir ders çıkartarak bu deneyimlerini NX’te başarılı bir şekilde uyguladıklarını belirtmiş.

Yeni konsolun çıkış tarihi belli olmasa da resmi olmayan kaynaklara göre 2017 yılının mart ayında piyasaya çıkış yapması bekleniyor.

Karma ile Tanışın! GoPro’dan ilk QuadcopterBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.