Watchdogs İncelemesi Watchdogs İncelemesi
Öyle yada böyle arşivinizde bulunması gereken bir oyun. Watchdogs İncelemesi

Uzun zamandır beklenen Watchdogs en sonunda piyasaya çıktı! Peki Watchdogs GTA’yı tahtından indirebilecek mi? Bu kadar süre beklediğimize değdi mi? Oyunda neler var? Çok oyunculu modu nasıl çalışıyor? Grafikleri gerçekten de o kadar kötü mü? Yetenek ağaçları nasıl? Oyunun içerisinde kaç adet mini oyun var? Bu ve benzeri bir çok sorunuzun cevabı inceleme videomuzda.

[wptab name=’YouTube’][/wptab]

[wptab name=’Dailymotion’]
Watchdogs by Fragtist[/wptab]

[wptab name=’İzlesene’]Watchdogs İncelemesi | izlesene.com

[/wptab]

[end_wptabset]

Watchdogs’da NVIDIA GeForce Experience nasıl kullanılır?

Tabii ki bunu görmek için öncelikle bir NVIDIA ekran kartına sahip olmanız ve yazılımı indirmeniz gerekiyor.
GeForce Experience’ı kurduktan sonra bir güncelleme isteyebilir. Yazılımla ilgili merak ettiğiniz herşeyi şu videomuzda toparladık. Dilerseniz oradan da seyredebilirsiniz.

GeForce Experience makinenizi tarayıp Watch Dogs’u buldu mu? Tamam o zaman devam edelim.
Program oyunu sisteminize uygun ayarlarda açacaktır. Böylelikle hiç bir performans sorunu olmadan oyununuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

NVIDIA SHIELD kullanarak oyununuzu stream edebilirsiniz!

NVIDIA SHIELD sadece bir oyun konsolu değil aynı zaman kablosuz bir kumandadır. Haliyle Kepler veya Maxwell mimarisine sahip ve GTX 650 ve daha üzerinde grafik işlemcileri bulunan bilgisayarlardaki oyunları GAMESTREAM yazılımı ile Stream edebilir. Yani oyunlarınızı gerçek zamanlı olarak Internet’ten yayınlayabilirsiniz.

NVIDIA G-SYNC ve Watch Dogs

Bildiğiniz gibi NVIDIA G-SYNC monitörlerdeki tazeleme oranını eşleştirerek yırtılma (tearing) diye adlandırılan görüntü hatasını tamamen ortadan kaldıran bir teknolojidir. Aynı zamanda görüntü kaymasını ve gecikmeyi yok eder ki özellikle hızlı oyunlarda bu kolayca karşılaşılabilecek bir sorundur. Bunun için NVIDIA G-Sync destekli bir monitöre de sahip olmanız gerekiyor.
G-SYNC’i Watch Dogs’da kullanmak için NVIDIA kontrol ekranından özelliği açın. Daha sonra Watch Dogs’un grafik ayarları menüsünden V-Sync’i kapatmayı unutmayın.

NVIDIA GAMEWORKS

NVIDIA GAMEWORKS, NVIDIA’nın teknolojilerini kullanarak geliştirme yapılmasına olanak veren bir platformdur. Watch Dogs, NVIDIA’nın ShadowWorks (HBAO+), NVIDIA TXAA teknolojileri de dahil olmak üzere bir çok grafik teknolojisini kullanmakta.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.