Xbox One S All-Digital Türkiye’de Satışa Çıktı! Xbox One S All-Digital Türkiye’de Satışa Çıktı!
Xbox One S All-Digital Türkiye’de satışa çıktı! Disk sürücüsü bulunmayan konsol, kullanıcılarına tamamen dijital bir oyun deneyimi sunuyor. Xbox One S All-Digital Türkiye’de Satışa Çıktı!

Xbox One S All-Digital Türkiye’de satışa çıktı! Disk sürücüsü bulunmayan konsol, kullanıcılarına tamamen dijital bir oyun deneyimi sunuyor. Ön siparişle yeni çıkacak oyunlara önce sahip olmaya olanak tanıyan konsol, ön yükleme özelliğiyle de oyunları çıktıkları an oynama fırsatı sunuyor.

Disksiz yapısıyla dikkat çeken yeni konsol, Türkiye’deki oyun severlerle buluştu. Tamamen dijital oyunlardan oluşan ve her yerden erişilebilen kütüphanesiyle öne çıkan ürün, gücünü bulut teknolojisinden alıyor. Kullanıcılar, oyunlarını, kayıtlarını, yedeklerini bulutta saklayabiliyor ve istedikleri yere kolayca taşıyabiliyor.

Türkiye’de ilk olarak Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar’da satışa sunulan dijital konsol, içerisinde Sea of Thieves, Minecraft ve Forza Horzion 3 ön yüklü olarak geliyor.

Konsol, ön sipariş ve ön yükleme imkanlarıyla sabırsız oyuncuları sevindiriyor. Kullanıcılar, Xbox One S All-Digital sayesinde oyunları çıktıkları an oynayabiliyor.

Dijitale yönelen oyun severler, Adil Kullanım Kotası’nın da kaldırılmasının ardından fiziksel yerine sınırsızca indirebildikleri dijital oyunları tercih ediyor. Ayrıca Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde oyunu keşfederek ve indirerek dijital oyun kütüphanesini genişletebiliyor. Xbox konsolları ve PC’lere özel bir servis olan Game Pass, aylık 29.99 TL fiyatıyla her ay yeni oyunları kullanıcılarına sunuyor.

4K çözünürlüğüyle Ultra HD video akışı sunan ürün, 1 TB HDD depolama alanıyla da dikkat çekiyor. Xbox One S All-Digital içerisinde 8 çekirdekli 1,75 GHz Custom Jaguar işlemci, 1,4 teraflopluk ekran kartı ve 8 GB DDR3 RAM bulunuyor.

Ubisoft Yeni Konsollar İçin 5 Oyun Geliştiriyor!