Assassin’s Creed Syndicate – The Twin Assassins Fragmanı Assassin’s Creed Syndicate – The Twin Assassins Fragmanı
Assassin's Creed evreninin son duyurulan oyunlarından biri olan Assassin's Creed Syndicate'in kahramanları Evie ve Jacob Frye'ı daha yakından tanıma vakti geldi. Assassin’s Creed Syndicate – The Twin Assassins Fragmanı

Assassin’s Creed evreninin son duyurulan oyunlarından biri olan Assassin’s Creed Syndicate’in kahramanları Evie ve Jacob Frye’ı daha yakından tanıma vakti geldi.

Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak olan aksiyon ve macera oyunumuz Assassin’s Creed Syndicate, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında görülecek. Hikayemiz bizi ikiz suikastçiler olan Evie ve Jacob ile tanıştıracak.

Ubisoft’un AnvilNext teknolojisi ile geliştirdiği oyun, serinin devamı niteliğinde. Ayrıca ikiz kardeşler arasında değişim yaparak, her ikisini de ayrı ayrı kontrol edebileceğiz.

İşte oyunun yayımlanan son fragmanlarından biri. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.