Batman: Arkham Knight’ın FPS Videosu Batman: Arkham Knight’ın FPS Videosu
Batman: Arkham Knight'ı bir de FPS bakış açısıyla izleyin. Buyrun E3 2015 özel videosu. Batman: Arkham Knight’ın FPS Videosu

E3 2015’in yakın zamandaki birçok içeriği oyun dünyasını heyecanlandırmaya yetti. Yeni oyunlarımızın yanında, beklenen başka oyunların da son videolarını gözler önüne seren fuar, bu sefer FPS bakış açısına sahip bir Batman: Arkham Knight ile karşımızda.

Sony’nin E3 2015 konferansı sırasında Batman: Arkham Knight için ilginç bir video yayımlandı. Bu video, sadece oyunun birkaç detayını göstermiyor, aynı zamanda FPS bakış açısıyla işleniyor. Ancak bu sefer başrolde Batman yok.

Warner Bros. videonun henüz resmi olduğunu onaylamadı. Yine de canlı yayın sırasında yayımlanan videoyu izlemek isterseniz, sizi aşağıdaki videoya davet edelim.

İyi seyirler.

E3 2015 Özel: Ubisoft Konferansında Yaşananlar

E3 2015 Özel: Microsoft Konferansında Neler Oldu?

E3 2015 Özel: Electronic Arts Konferansında Neler Oldu?Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.