Charlotte McKinney ve Call of Duty Black Ops 3 Bir Arada Charlotte McKinney ve Call of Duty Black Ops 3 Bir Arada
Bir süredir sessizliğini koruyan Charlotte McKinney, Call of Duty Black Ops 3 reklamında kendisini gösterdi. Charlotte McKinney ve Call of Duty Black Ops 3 Bir Arada

Dünyanın en ünlü fast food restoranlarından biri olan Carl’s Jr. bu sefer güzel reklam güzellerini, beklenen FPS oyunu Call of Duty Black Ops 3 için kullandı.

Yayımlanan yeni reklam filminin ünlü konuğu ise model Charlotte McKinney. Bir süredir sessizliğini koruyan Charlotte McKinney, CoD Black Ops’un yeni oyununun reklamında kendisini gösterdi.

Fragtist charlotte-mckinney-carls-article

Yayımlanan reklamda Carl’s Jr.’dan alınan CoD Black Ops 3 özel menüsünden çıkan sürprizler hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Silah kaplamalarının yanında ayrıca menüde çıkan kodları http://www.carlsjrpromo.com/ sitesinde kullananları, başka sürprizler de bekliyor. Bu güzel menünün ülkemizde satışa çıkması için parmakları çapraz yapmaktan başka çaremiz yok gibi.

Biz, sizi şimdilik Charlotte McKinney içerikli eğlenceli reklam ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Reklam filminin kamera arkası görüntüleri ise aşağıdaki videoda.

Call of Duty Black Ops 3, 6 Kasım tarihi itibariyle PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında çıkış yapacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.