Aylardır gözlerimizi üzerine diktiğimiz Avalanche Studios, sonunda Mad Max isimli açık dünya öğelerine odaklanan kıyamet sonrası temalı oyununun çıkış tarihini açıkladı. Tabii yanında, kötü...

Aylardır gözlerimizi üzerine diktiğimiz Avalanche Studios, sonunda Mad Max isimli açık dünya öğelerine odaklanan kıyamet sonrası temalı oyununun çıkış tarihini açıkladı. Tabii yanında, kötü haberler getirmeyi de ihmal etmedi.

Mad Max çılgınlarının, oyun hakkında şüpheleri hala devam ediyor (bunlardan biri de benim). Yine de güzel haberleri vermekten geri kalmayalım. Mad Max, 1 Eylül tarihinde Kuzey Amerika’da, 4 Eylül tarihinde ise Avrupa’da piyasaya çıkacak. Oyun, PS3 ve Xbox 360 platformlarında iptal edilirken, PS4, Xbox One ve PC çalışmalarına devam ediyor.

Her ne kadar eski nesil platformlarda ertelense bile Warner Bros. Interactive Entertainment, oyunu ön sipariş edenlere yeni sürprizini açıkladı. Ön sipariş ile oyunu satın alanlar, araçları için özel bir zırh olan The Ripper’ı kazanacaklar.

Fragtist-mad-max-the-ripper

Oyunun kutu görseli de aşağıdaki gibi paylaşıldı.

Fragtist-mad-max-boxshot-engCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.