CoD: Advanced Warfare – Ascendance DLC Fragmanı CoD: Advanced Warfare – Ascendance DLC Fragmanı
CoD: Advanced Warfare’in son DLC’si olan Ascendance için yeni video geldi. Geçtiğimiz yılın Kasım ayında kendisini gösteren FPS oyunumuz Call of Duty: Advanced Warfare,... CoD: Advanced Warfare – Ascendance DLC Fragmanı

CoD: Advanced Warfare’in son DLC’si olan Ascendance için yeni video geldi.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında kendisini gösteren FPS oyunumuz Call of Duty: Advanced Warfare, silah gelişimlerini ve tabii ki yeni haritalarını gün yüzüne çıkartmaya devam ediyor. Birçok firma gibi Sledgehammer Games de indirilebilir içeriklerle CoD çılgınlarını kendisine çekecek gibi duruyor. Yeni DLC’mizin ismi Ascendance.

CoD: Advanced Warfare – Ascendance DLC’si, yeni silahlar, haritalar, daha gelişmiş ve can yakıcı Exo Zombie’ler, hatta bunları co-op olarak da deneyimleyi sunuyor.

Ascendance, 31 Mart tarihinde ilk olatak Xbox One platformlarında piyasaya çıkacak. Hemen ardında ise diğer platformlarda kendisini gösterecek.

CoD: Advanced Warfare – Ascendance DLC fragmanı için sizi aşağıdaki fragmana davet edelim. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.